ابزاریاب بررسی , بهترین قیمت , مقایسه و خرید انواع ابزار
0
مورد -  
0ريال
مقایسه محصولات
محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است!
گروه آینهل

گروه آینهل

     

شرکت آینهل در دوم ژوىٔن سال 1964 توسط ژوزف تانهابر در جنوب آلمان تأسیس و راه اندازی گردید و روند تکاملی خود را با سرعت و کیفیت روز افزون طی نمود. چنانکه پس از سه سال صادرات تولیدات خود را که عمدتأ شارژرهای باتری و ترانس های جوشکاری بود به کشورهای اروپاىٔی و اسکاندیناوی آغاز نمود.

در سال 1972 اولین شعبه خارجی شرکت آینهل در اسپانیا تأسیس و تولید شارژرهای باتری به آنجا انتقال یافت در این زمان شرکت آینهل یکی از بزرگترین تولید کنندگان شارژرهای باتری در اروپا بود .
در سال 1987 آینهل وارد بازار بورس آلمان گردید این اقدام تحول بزرگی را در شرکت ایجاد نمود ، در همین سال با ایجاد آزمایشگاههای تخصصی جهت طراحی و نظارت بر کیفیت و ایمنی محصولات دامنه تولید را به کشورهای ایتالیا ،یوگسلاوی ،انگلستان ،هنگ کنگ و تایوان توسعه داد .در اوایل دهه 90 گروه شرکتهای آینهل در هفت کشور اروپایی اسپانیا ،انگلستان ،فنلاند ،اطریش ،پرتقال و سوىٔد تاسیس و فروش شرکت به حدود 200 میلیون مارک رسید. عمده محصولات در این سالها ابزارآلات برقی و لوازم حفاظتی خانگی بود.
در سال 1993 اولین شعبه آینهل در شرق آسیا در هنگ کنگ افتتاح شد که این یک تصمیم استراتژیک برای شرکت بود. در همین سال شعبات شرکت آینهل در جمهوری چک ،لهستان و مجارستان نیز نأسیس گردید. سال بعد شعبه آینهل در چین تأسیس شد.
در سال 1996 ضمن آغاز فعالیت در سوىٔیس موفق به دریافت گواهینامه ISO 9001 گردید .
تولید بر اساس استانداردهای IEC ، EN ، UVV ، DIN ، VDE ، EEC و همچنین ورود به بازار بورس و مدیریت مدرن شرکت باعث افزایش تعداد محصولات به بیش از 700 نوع و حدود 450 میلیون یورو فروش در سال 2008 شده که طبق آمار  14/9 ٪ در آلمان ، 32/3 ٪ در سایر کشورهای اروپا ، 7 ٪ در آسیا و 12/8 ٪ در سایر کشورهای جهان بوده است .
اکنون پس از گذشت 46 سال شرکت آینهل با 16 شعبه و 29 نمایندگی فروش در سراسر جهان فعالیت مینماید .عمده سفارشات مشتریان اروپاىٔی از آلمان تحویل می گردد و شعبه هنگ کنگ جهت حمل مستقیم کالاهایی که در شرق آسیا تولید می شود سازمان دهی شده و همچنین شعبه چین با 60 مهندس برروند تولیدات در کارخانه های مستقر در چین نظارت مینماید .
شعار دیرینه آینهل( کیفیت بالا با حداقل قیمت )میباشد که با تمامی امکانات در جهت آن حرکت مینماید.

محصولات با رنگ قرمز سطح بالای توانایی و دانش فنی آینهل در طراحی محصولات پیشرفته را نشان میدهد. محصولات این خط مجموعه ای از ابزارآلات و تجهیزات با طراحی منحصر به فرد ،ارگونومیک و با کارایی و کیفیت بالا میباشد .

محصولات آبی رنگ معرف گروه محصولات نیمه حرفه ای آینهل بوده که بیشتر مناسب مشتریانی است که خودشان کارهای فنی خود را انجام میدهند و مشخصه اصلی آنها حداکثر کیفیت در مقابل حداقل قیمت میباشد .

شما میتوانید تمام محصولات آینهل را در کمترین زمان و با بهترین قیمت ممکن از فروشگاه ابزاریاب تهیه نمایید .

     
ادامه