ابزاریاب بررسی , بهترین قیمت , مقایسه و خرید انواع ابزار
0
مورد -  
0ريال
مقایسه محصولات
محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است!
دیوالت و بلک انددکر

دیوالت و بلک انددکر

     بلک اند دکر – دی والت : سیزدهمین سوپر برند دنیا  
هنگامی که دانکن بلک و آلونزو دکر تنها با سرمایه 1200 دلار کار خود در مریلند آمریکا را شروع  کردند هیچگاه به ذهن کسی خطور نمیکرد که روزی این کارگاه کوچک به یکی از غولهای اقتصادی جهان بدل شود.
امروز کمپانی معظم بلک اند دکر- دی والت با کسب رتبه سیزدهم در میان کمپانیهای بزرگ دنیا به عنوان "بزرگترین" و" برترین" تولید کننده ابزار آلات در سراسر جهان شناخته شده است . این کمپانی در 15 کشور دارای کارخانه است و در بیش از 110 کشور جهان نمایندگی فعال دارد.
 دامنه متنوعی از محصولات شامل ابزار آلات مختلف  برقی و دستی ، متعلقات ، لوازم خانگی ، قفل و یراق آلات ،  شیرآلات ، واتر جت ، کمپرسور هوا ، ابزار باغبانی ، سیستم های اتصالات، سوراخکاری الماسه و دستگاههای اندازه گیری لیزری و... هر کدام طیف وسیعی از مصرف کنندگان در سراسر دنیا را پوشش میدهد. همچنین اخیرا با تحت به تملک درآمدن شرکت بلک اند دکر توسط استنلی دامنه بسیار متنوعی از محصولات دیگر به این مجموعه اضافه گردیده است.

دستاورد هاي بي نظير تاريخ بلك اند دكر- دي والت

1916 :  با اختراع اولین دریل الکتریکی قابل حمل در سال 1916 بدون شک انقلابی نو در تولید ابزار آلات صنعتی پدید آمد . این ابتکار یک دریل 13 میلیمتری بود که با دارا بودن دسته تفنگی شکل و کلید ماشه ای شبیه یک هفت تیر طراحی شده بود .

1929  : ریموند دی والت با اختراع اولین اره بازویی تحول بسیار بزرگی در صنعت درودگری و نجاری پدید آورد. از همین رو نام این دستگاه را  wonder- worker" " نهادند و از آن پس ویژگی ها و مقتضیات  این دستگاه مبنای تعیین استانداردهای جهانی در ساخت ابزارهای تخصصی چوبکاری شد .

1936 :  در سال 1936 اولین دریل چکشی دنیا تحت لیسانس کمپانی بلک انددکر با حق طراحی محفوظ و متعلق به آن کمپانی به بازار عرضه شد .

1946 : وقتی اولین دریل شارژی قابل حمل توسط کمپانی بلک انددکر اختراع گردید با استقبال شگفت انگیز مصرف کنندگان روبرو شد .

1953 : اولین اره عمود بر و سنباده برقی مورد توجه بسیاری از مصرف کنندگان قرار گرفت و همین امر موجب تداوم تسلط بلک انددکر بر بازار مصرف گردید .

1957 : اختراع اولین چمن زن و گوشه زن الکتریکی فصل نوینی در فعالیتهای باغبانی حرفه ای و خانگی پدید آورد .

1962 : بلک انددکر با هدف تنوع هر چه گسترده تر محصولات خود و با ادامه پیشرفتهای روزافزون اولین شمشاد زن شارژی را در دسترس علاقه مندان قرار داد .

1968 : در یکی از مهمترین رویدادهای تاریخ بشری، این بار،  فضا نوردان آپولو ، دریل نمونه بردار بلک انددکر را جهت استخراج نمونه از سطح کره ماه به کار گرفتند.

2006 : نوآوری در طراحی ، کیفیت بالای محصولات و توفیق در جلب رضایت دائمی مصرف کنندگان به عنوان دلایل این انتخاب در کاپ طلایی سوپر برند انگلستان حک شده است .

2007 : كسب عنوان بزرگترين و پرفروش ترين توليد كننده ابزار برقي در جهان

2008 : عضويت رسمي در EPTA اتحاديه ابزار آلات برقي اروپا

2008 : برنده جايزه ايمن ترين ابزار آلات

 شما میتوانید تمام ابزارآلات تولیدی بلک انددکر و دیوالت را از طریق ابزاریاب با کمترین زمان و بهترین قیمت ممکن تهیه نمایید .

     
ادامه