ابزاریاب بررسی , بهترین قیمت , مقایسه و خرید انواع ابزار
0
مورد -  
0ريال
مقایسه محصولات
محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است!
رویه های بازگرداندن کالا

رویه های بازگرداندن کالا

     

فروشگاه اینترنتی ابزار یاب به عنوان کامل ترین مرجع ابزار و یراق همت خود را بر این اصل استوار کرده و سعی دارد با ارائه خدماتی مطلوب و متفاوت از بقیه که نتیجه ای جز رضایت مندی مشتری نداشته باشد را سرلوحه بخش اعظمی از سیاستهای کلان خود قرار دهد.


فرآیند کاری و نحوه خدمات رسانی فروشگاه اینترنتی ابزاریاب به گونه ای تنظیم گردیده که مشتری با خیالی راحت و آسوده اقدام به خرید می کند و دیگر شعار «جنس فروخته شده پس گرفته نمی شود» را به زباله دان تاریخ بسپارد. جزئیات خدمات و فرآیند کاری ما در خصوص 7 روز ضمانت برگشت ابزار از تاریخ تحویل به شرح ذیل تقدیم حضور می گردد:
الف) ضوابط واحد ارسال
به هنگام دریافت کالا از واحد ارسال ابزار یاب حتما به نکات ذیل توجه کنید تا از خدمات 7 روز ضمانت برگشت کالای فروشگاه ابزار یاب محروم نباشید. این نکات عبارتند از:
•به هنگام دریافت کالا اطلاعات فنی روی کارتن محصول را با فاکتور آن چک کنید و در صورت بروز اشتباه از دریافت آن کالا خودداری کنید.
•کلیه کالاهای ارسالی به محدوده تهران توسط واحد ارسال ابزار یاب انجام می گیرد و اگر موردی شامل 7 روز ضمانت برگشت کالا شود، توسط همین واحد جهت ارجاع به واحد خدمات پس از فروش تحویل گرفته می شود.
•کلیه کالاهای ارسالی به نقاط غیر از تهران از طریق شرکت های ثالث مانند پست، تیپاکس، بابری و ... ارسال می شود و طبیعتا عودت آن نیز از همین طریق می بایست انجام گیرد.
ب) خط و مشی فروشگاه اینترنتی ابزار یاب در طول دوره 7 روز ضمانت برگشت
شرایط استفاده به شرح زیر می باشد:

•کالای ارسالی دارای آسیب فیزیکی، ظاهری یا فنی باشد که در این صورت به 3 روش عمل می شود:
1.در صورت موجودی با کالای مشابه خودش تعویض گردد
2.پول آن به صورت تمام و کمال عودت داده شود
3.کالای دیگری جایگزین آن شود
نکته:کلیه کالاهای دارای آسیب  (فیزیکی یا فنی) باید ظرف مدت 24 ساعت از طریق راههای ارتباطی مندرج در سایت ابزار یاب به ما اطلاع داده شود.

•چنانچه مشتری از خرید ابزاری که برایش ارسال شده منصرف و پشیمان شود، به شرط باز نشدن پلمپ آن، می تواند آن را مرجوع کند و یا با کالاهای دیگری که در سایت موجود است، معاوضه کند.
نکته:هزینه حمل و نقل در این مورد به پای مشتری است.
•ایراداتی که پس از دریافت ابزار و باز کردن بسته بندی آن رخ می دهد مثل مغایرت فنی  یا گارانتی و موارد مشابه دیگر با هزینه فروشگاه اینترنتی ابزار یاب عودت و تعویض می گردد.
•هزینه های ارسال مجدد کالاهای مرجوعی که شامل شرایط 7 روز ضمانت برگشت نباشد، به عهده مشتری است.
•کارشناسان فروشگاه اینترنتی ابزار یاب حداکثر ظرف مدت 48 ساعت، مشکلات یا ایراد کالاهای ارسالی مرجوع شده را بررسی و به شما نتیجه کار را اطلاع می دهند.
ج) خط و مشی ابزار یاب بعد از دوره 7 روز ضمانت
بعد از اتمام دوره 7 روزه ضمانت برگشت، شما مشتریان گرامی می توانید از گارانتی معتبر شرکتی ابزار ها یا محصولات ارائه شده بهره مند شوید.

حیات ابزاریاب در گرو اعتماد مشتریانش معنا می یابد، پس به پاس این اعتماد شما همواره سعی خواهیم کرد کالاها و محصولاتی اصل و با کیفیت و خدمات پس از فروش کامل در قبال خدماتی درخور شما داشته باشیم.

     
ادامه